Po neúspešnom pokuse USA pomocou vírusu ebola znížiť populáciu Afriky a zaplaviť Európu infikovanými utečencami, odpovedá Rusko protiopatrením. Vedci z inštitútu VECTOR (Koltsovo, Sibír) spadajúceho pod agentúru Biopreparat (vojenská oblasť 19, pri Jekaterinburgu) prešli z defenzívy pozostávajúcej hlavne z izolácie a dezinfekcie, do útoku aby podporili a potvrdili sľub ruského prezidenta, že Európu ochráni pred zhubným vplyvom amerických korporácií a západnej vedy.

V tlačovom vyhlásení aimagesgentúry Biopreparat, jeho riaditeľ Jurij Anatolievič Ovčinikov oznámil, že na pokyn prezidenta oživili pojekt POMO (Почему мозг), ktorý bol pozastavený od skončenia studenej vojny. Keďže vyprodukovať dostatočné množstvo komárov, ktorých si vedci vybrali ako prenášačov vírusov zika (Зика je pôvodné kódové označenie projektu, podľa ktorého bol neskôr nazvaný aj vírus. Je to prezývka prvej riaditeľky projektu, ktorá sa volala Zina Karenina) je v podmienkach aké vládnu na Sibíri značne problematické, obrátili sa ruskí vedci, podobne ako ich americkí protivníci, na ICA (International Chemtrails Agency). Piloti, podobne ako v prípade eboly rozprašovali aerosol obsahujúci vírusy tiež najprv nad africkým kontinentom, ale namiesto netopiera si za prenášača zvolili komára. Dôvod je jednoduchý. Ebola sa mala šíriť prevážne utečencami, avšak testy ruského námorníctva potvrdili, že jediný človek schopný na gumenom člne prekonať Atlantik, či Tichý oceán je človek ruský a teda zvolili inú cestu, ponorky. Laik by si myslel, že ponorka je ideálny dopravný prostriedok na prepravu netopierov, lenže tie počas testov masovo hynuli na otravu etylalkoholom, ktorého výpary tvoria 45% atmosféry ponoriek ruského námorníctva.

Najväčšiu zásluhu na transporte namnožených komárov na americký kontinent má pýcha ruského námorníctva, ponorka triedy Borei – Jurij Dlugurukij, posádka ktorej za to obdržala osobnú pochvalu a štátne vyznamenanie, priamo z rúk Vladimíra Putina. Na otázku, či nenastali komplikácie pri prevoze a či predsa len nemali obavy z infekcie, redakcii počas osláv návratu námorníkov z tejto akcie odpovedali odvážni ruskí námorníci mávnutím ruky. Zopár komárov vraj uniklo, ale zistilo sa že červené škvrny po zabitom hmyze na nátere stien nebolo vôbec vidno a v konečnom dôsledku sa ušetrí na farbe. A čo sa strachu týka, námorníci boli samozrejme poučení, že u dospelých jedincov nákaza prebieha buď asymptomaticky, alebo sa podobá na chrípku ale pre prípad, že by vírus zmutoval, vyberali na túto akciu čo najodolnejších jedincov. Námorníci s obvodom hlavy väčším ako 40cm mohli na akciu nastúpiť len na vlastnú žiadosť.

Vedci a takmer celé Rusko teraz dúfajú, že vírus sa bude rýchlo šíriť a stihne zmutovať do svojej účinnejšej podoby čím následne pozitívne ovplyvní priebeh a hlavne výsledok prezidentských volieb v USA. „Dostať Donalda Trumpa tam kde je teraz nám trvalo strašne dlho a bolo vynaložených nesmierne veľa finančných prostriedkov na jeho kampaň“, podotkol spisovateľ, novinár a aktivista Nikolaj Viktorovič Starikov, ktorý bol tiež prítomný na oslavách. Veríme, že dostatočne mentálne znormalizovaná voličská základňa zvolí nami podporovaného kandidáta a na svete nastane konečne mier.

(Zobrazezné: 261 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia