Pred vyše dvoma týždňami bol založený spravodajský portál zaručeNEoverené správy, ktorý si kladie za úlohu vniesť do sveta súčasných dezinformácií a zaujatých médií trochu objektivity a pravdy. Myšlienka portálu bola jednoduchá: zaručené, overené správy a pravdivé informácie bez vplyvu akýchkoľvek záujmových skupín. Avšak vždy sa nájdu skupiny, ktorým sa nepáči, že by sa mali pravdivé informácie dostať na verejnosť. Naši redaktori odhalili spiknutie sionistov na oslabenie dôveryhodnosti nášho portálu a našich redaktorov.

Autentické zpravodajství titulná stránka
Titulná stránka portálu autentickezpravodajstvi.cz nápadne pripomínajúce portál NE

Konkrétne ide o vo štvrtok vzniknutý portál pod vplyvom sionistov, tváriaci sa ako seriózne spravodajstvo, avšak ktorého jediným cieľom je podkopať našu dôveryhodnosť. Portál nápadne pripomína zaručeNEoverené, čim mala byť dosiahnutá u čitateľov podvedomá asociácia tohto nového potálu s NE. Ako sa podarilo zistiť naším redaktorom, cieľom portálu je podkopanie dôveryhodnosti jediného média na Slovensku, ktorého prioritou číslo jedna je pravda a podanie informácií o skutočných a overených informáciách zo sveta.

O kvalite informácií na tomto portáli vypovedá aj fakt, že za necelé 2 dni od pôsobenia dokázali vyprodukovať 13 článkov, pričom v dvoch dokonca vinia židov z vojny v Sýrii ako aj založenia islamského náboženstva. Tieto články pritom vznikli s jasným úmyslom zakryť sionistický vplyv na samotný chod a obsah portálu. Taktiež 13 článkov v priebehu 2 dní napovedá čo to o kvalite informácií. Niektorým ľuďom sa to nemusí zdať veľa, veď bežne denníky produkujú oveľa väčšie množstvo článkov, avšak treba si uvedomiť, 2 zásadné fakty. Bežné médiá často klamú, prípadne píšu neoverené polopravdy či domnienky. My na druhú stranu, si každú informáciu dôkladne overujeme a neuverejníme nič, čo nie je zaručene pravdivé a overené. Tento proces je ale nesmierne náročný na čas a financie. Taktiež sme začínajúce spravodajstvo, čo znamená že máme nedostatok personálu, nízky kapitál a zatiaľ sme si nestihli vybudovať dostatočnú základňu informátorov a zdrojov.

Z týchto dôvodov samotné publikovanie informácií na našom portáli môže trvať dlhšie, než je zvykom. Avšak vedzte, že ak v priebehu niekoľkých dní nepublikujeme nič, je to preto, lebo prebieha proces zaručeného overovania informácií, ktoré máme a chceme sa za každú cenu vyhnúť publikovaniu bludov. Nenechajte sa preto zlákať nedôveryhodnými portálmi pod  vplyvom sionistov, ktoré vás chcú len odlákať od pravdy.

(Zobrazezné: 815 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia