BRATISLAVA. Šokujúce odhalenie. Všetci vieme. že upíri sa pohybujú hlavne v mocenských kruhoch. Nepriživujú sa len na krvi bežných smrteľníkov, ale aj na moci. Najznámejším upírom je Vlad III., inak známy aj ako Drakula. Menej známe je, že upírmi sú aj napríklad Vladimír Putin, Kim Jong Il – momentálne po obnovení telesnej schránky vystupujúci ako Kim Jong-un, v predchádzajúcom období známy ako Kim Il-sung.

kim_il_sung_young_official kim-jong-il_portrait Kim_Jong-Un_Photorealistic-Sketch

Upíri sa obnovovaním telesnej schránky snažia zabrániť odhaleniu, keďže neprirodzene dlhý život bych ich prezradil. Napriek tomu pri obnove nezmenia svoj vzhľad úplne, a pozornému pozorovateľovi neujde podobnosť. Známy je najmä prípad Vladimíra Putina, ktorý čakal na obnovu príliš dlho, a novinárom sa ho tesne pred obnovením telesnej schránky podarilo v zdeformovanej podobe odfotiť.

Upírom sa pri príliš dlhom odkladaní obnovy telesnej schránky začne ich telo deformovať. Na Slovensku sme si dlho mysleli, že sme pre nich nezaujímavá krajina, keďže veľa moci u nás nie je. Preto nás zaskočilo šokujúce odhalenie, že bývalý slovenský premiér Ján Čarnogurský, je v skutočnosti Drakula. Našej redakcii sa tiež podarilo získať dôkazový fotomateriál.

Ako môžete vidieť, aj telesná schránka Jána Čarnogurského už začína prejavovať znaky deformácie. V spojení s tým, že v podstate prišiel aj o akúkoľvek moc, môžeme očakávať jeho skorú reinkarnáciu. Zrejme sa s tým spojí aj nový pokus o uchopenie moci, zrejme vznikom novej politickej strany krátko po jeho akože „smrti“ s lídrom, ktorý sa bude na Jána Čarnogurského podobať. V tomto prípade vás samozrejme budeme o tom informovať, aby sme spolu mohli zabrániť jeho návratu k moci.

(Zobrazezné: 679 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia