Na svetlo sveta sa dostali šokujúce fotografie. Myslíte si, že viete, ako vyzerá prírodná mrkva alebo baklažán? Myslíte si, že takzvané „bio“ potraviny sú naozaj prírodné a čisté? To ste teda na veľkom omyle. Nové, šokujúce fotografie, ktoré unikli z fariem Monsanta ukazujú, ako pôvodne vyzerali dnes bežne konzumované potraviny. A pohľad je to šokujúci. Ak si myslíte, že veľká rajčina, ktorá odolá plesniam vďaka genetickej modifikácii je zlo, čo poviete na mrkvu, ktorá je šedá? A viete o tom, že prírodná mrkva šedá je?

Nadnárodné korporácie ako napríklad Monsanto už očividne desaťročia, a ich predchodcovia vo forme slobodomurárskych lóží dokonca storočia až tisícročia, manipulujú s genetickým zložením potravín, aby vytvorili predtým ľudstvu neznáme choroby ako diabetes alebo rakovina. Samozrejme za cieľom umelo vytvoriť dopyt po farmaceutikách, ktoré reálne nemajú za cieľ tieto choroby liečiť, ale len vyťahovať peniaze od ľudí, ktorí by, ak by konzumovali prírodné potraviny, boli inak úplne zdraví.

Už zo starého Egypta sú známe prípady, kedy bežným robotníkom pracujúcim na stavbách pyramíd dávali ako plat pšenicu. Kedže však nechceli plytvať prirodzenou pšenicou, ktorá chráni črevá pred rozkladom kozmickým žiarením, ktoré bez ochranných účinkov prírodnej pšenice spôsobuje niektoré formy rakoviny, vytvorili nový kmeň pšenice, ktorá je dodnes konzumovaná bežnými smrteľníkmi, ktorí patria do skupiny nevyvolených 99 percent.

U pšenice v starom Egypte to len začalo, ako aj nasvedčujú nasledovné fotografie uniknuté z fariem firmy Monsanto.

Modifikovaná mrkva
Modifikovaná mrkva
Prirodzená mrkva
Prirodzená mrkva
Prirodzený baklažán
Prirodzený baklažán
Modifikovaný baklažán
Modifikovaný baklažán
Prirodzená kukurica
Prirodzená kukurica
Modifikovaná kukurica
Modifikovaná kukurica

Ukážky na obrázkoch sú len zlomkom z uniknutých fotografií, avšak niektoré z fotiek boli príliš silným šokom aj pre erudovaných členov našej redakcie, a preto sme sa rozhodli nespôsobiť našim čitateľom psychickú ujmu. V rámci zastavenia tejto genocídy na ľudstve vyzývame našich čitateľov, aby prestali kupovať podvodné „bio“ produkty.

(Zobrazezné: 813 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia