Šokujúce odhalenie priniesol svetu vedec, ktorý roky pracoval na výskume HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program). Vedec, ktorý z obáv o svoju bezpečnosť chce zostať v anonymite a vystupuje pod pseudonymom Judas Iscariot povedal, že má dôkazy, že za ukrižovaním Krista je jeho vláda.

Znie to priam až šialene, aby dnes ktokoľvek mohol niesť zodpovednosť za to, čo sa udialo pred 2000 rokmi, avšak Iscariot tvrdí, že USA má technológie umožňujúce obmedzenú cestu časom do minulosti. Presnejšie sa jedná o kombináciu viacerých prísne utajovaných projektov z oblasti 51. Oblasť 51 sa preslávila vďaka rôznym konšpiračným teóriám o mimozemšťanoch, ktorých tam USA skúma. Iscariot nemá žiadne informácie o mimozemšťanoch či mimozemských technológiách a myslí si, že sú to výmysly opustených a znudených konšpirátorov, avšak priznáva, že sa tam dejú rôzne prísne tajné výskumy o ktorých si netrúfa ani špekulovať.

Z dôveryhodného zdroja však má potvrdené, že tam vláda skúmala možnosti cesty v čase a technologické riešenia pre jej uskutočnenie. Túto informáciu nám vedeli potvrdiť aj náš nezávislý zdroj. Nejedná sa však o plnohodnotnú cestu v čase, ako ju poznáme zo sci-fi seriálov. Kombinácia rôznych zariadení však umožňuje ovplyvňovať minulosť v malých merítkach.

„Najprv sa s pomocou SWM (Spacetime wrapping machine, pozn. redakcie) vytvorí akoby ohyb v časopriestore, ktorý priblíži malý priestor v minulosti ku kontrolovanému priestoru v ochrannom kontajneri v súčasnosti. Následne sa v tomto priestore vytvoria požadované zmeny za pomoci LHEFG (Local High Energy Field Generator, pozn. redakcie). Tieto zmeny sa následne vyšlú do minulosti s pomocou Spacetime continuum relocator. V celom procese sú však zahrnuté aj ďalšie technológie, napríklad Continuity shield ktorý má chrániť celý objekt v ktorom experiment prebieha pred efektami zmeny v minulosti. To je nutné pre zabránenie paradoxom.

„Experiment značne komplikuje fakt, že celý vesmír je neustále v pohybe. Zem rotuje okolo vlastnej osi a obieha okolo slnka, ktoré zas obieha stred našej galaxie, ktorá sa obrovskou rýchlosťou pohybuje v medzigalaktickom priestore. Trafiť správny bod v minulosti je ako snažiť sa prakom trafiť pravé krídlo lietadla, z idúceho vlaku. Avšak ukázalo sa, že vhodné klimatické podmienky na globálnej úrovni môžu celý proces zjednodušiť.”

Judas Iscariot je presvedčený, že vtedy prišiel na rad HAARP, ktorým vláda úmyselne postupne upravovala klimatické podmienky na globálnej úrovni s jediným cieľom, vytvoriť vhodné podmienky na ovplyvnenie minulosti. Následne vyššie opísaným postupom pomaly ovplyvňovali minulosť za účelom dosiahnuť predčasnú smrť Krista. Aké presne metódy použili a aký bol motív vlády USA na zabití Krista nevieme. Okrem ľudí, ktorí sa nachádzali počas experimentov v chránenom komplexe oblasti 51 sme totiž boli všetci zasiahnutí zmenou v časopriestorovom kontinuu a v našich spomienkach bol Kristus stále ukrižovaný a následné dejiny sa odvíjali podľa toho.

Ako vyzeral svet, v ktorom sa Kristus dožil staroby a predal celé svoje učenie ďalším generáciám, to sa už nikdy nedozvieme. Tak isto, ako sa nedozvieme, čo viedlo vládu USA k takému drastickému zásahu do dejín, môžeme len špekulovať. Ale aspoň vieme, kam až sú ochotné Spojené štáty americké v honbe za svojimi záujmami.

(Zobrazezné: 1 936 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia