BRATISLAVA. Ďalší kuriózny vyčíňajúceho výtržníka v Bratislave. Od minulého piatka už bolo nahlásených niekoľko prípadov, keď neznámy páchateľ zhasol na verejne prístupných toaletách na nič netušiacich okupantov svetlo.

Na prvý pohľad úsmevná situácia však vyúsťuje do závažných dôsledkov, ktoré si bežne neuvedomujeme. Prvý známy prípad sa odohral v sobotu na verejných toaletách na autobusovej stanici Mlynské nivy, kde jednou z obetí bol aj Marián K.

„Normálne som si vykonával potrebu ako je bežné, keď zrazu všade bola úplná tma. To mi spôsobilo značné problémy pri mierení, netrafil som pisoár a pomočil som si topánky. Viete si to predstaviť? A to som mal veľmi dôležité stretnutie neskôr toho dňa, na ktoré som sa nemohol ukázať s pomočenými topánkami. Musel som v rýchlosti kupovať nové.”

Neskôr toho dňa sa rovnaký prípad odohral aj v obchodnom centre Aupark, kde dokonca došlo aj k ľahšiemu zraneniu po tom, čo sa návštevník pošmykol na mokrej podlahe a spadol. Najkurióznejší prípad sa stal v pondelok dopoludnia v Karlovej Vsi na Jurigovom námestí, kde výtržník vyčíňal v kancelárskych priestoroch. Pre Petra K. ktorý v čase incidentu vykonával veľkú potrebu bol zážitok pomerne traumatizujúci.

„Tak si tam sedím, tlačím a čítam si časopis Guns & Ammo, keď tu zrazu úplná tma. V prvom momente som začal kričať, pretože som si myslel, že som si oči vytlačil. Trochu ma upokojilo, keď som si ich nahmatal na tvári, ale stále som nevedel čo sa deje. Čo sa deje mi došlo až po pár minútach panickej hrôzy, keď si moje oči privykli na tmu a začal som rozoznávať obrysy dverí. Bolo potom náročné vykonať hygienické úkony, keď nič nebolo vidieť a aj ten papier som len po hmate našiel, ale musím povedať že pri prvotnom šoku som sa tak zos*al, ako už dlho nie.”

Pokiaľ ste sa stretli aj vy s podobným incidentom, ozvite sa nám na redakcia@zaruceneoverene.sk. Až do dolapenia výtržníka odporúčame čitateľom zvýšenú opatrnosť na verejných toaletách v celej Bratislave.

(Zobrazezné: 418 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia