BERLÍN. Nemecký portál Der Postillon priniesol šokujúce odhalenie nového spôsobu využívania chemtrails západnými vládami. Ku geoinžinierstvu, decimácii obyvateľstva a znižovania priepustnosti slnečného svetla atmosférou za účelom umelého zníženia účinnosti solárnych panelov a tak udržaniu predaja a vysokých cien fosílnych palív, si môžme pripísať ďalšie využitie chemtrails.

Fotografie anonymného autora ukazujú ako lietadlo zanecháva nad lesom chemtrailsovú stopu, ktorá okamžite vznieti stromy pod ním, kdekoľvek ich dotkne záhadná, z lietadla vypúšťaná látka. Tieto nové dôkazy popierajú oficiálne vysvetlenie, že stopa za lietadlami, takzvaný contrails je len kondenzovaná voda vznikajúca za lietadlom a je to bežný jav. Ak by to totiž bola pravda,  bol by to prvý prípad, keď voda sama od seba vzbĺkla po kontakte s drevom. Voda sa však takto nespráva a jediné vysvetlenie teda ostáva, že nás vlády po novom práškujú vysoko horľavou chemikáliou.

Fotografie zaslal portálu občan, ktorý spomínané chemtrails videl náhodou pri svojej túre do prírody. V obave, že by vlády proti nemu podnikli kroky, žiadal zachovať anonymitu. Jedná sa zatiaľ o prvý známy a na fotografiách zachytený prípad tohto nového typu chemtrails a nie je zatiaľ jasné, či sa jednalo len o testovanie novej technológie, alebo je táto nová chemikália už nasadená v ostrej prevádzke. Motív vlád posypávať ľudí samovznietivou chemikáliou taktiež ostáva záhadou, avšak škoda, ktorú to spôsobí, je nevyčísliteľná.

Natíska sa otázka, či svetové mocnosti usúdili, že doterajší spôsob decimácie obyvateľstva pomocou chemtrails je pomalý.

Vypálenie územia požiarom môže tiež urýchliť využitie priestranstva na budovanie. V podstate sa zničí všetko, čo tam nemá byť. Ľudí, zvieratá, stromy či stavby nevynímajúc. V každom prípade musíme byť pred novou zbraňou Slobodomurárov obozretní a pripraviť sa na najhoršie. Varujte rodiny a známych, šírte túto správu. Tu už ide o život!

Pôvodnú informáciu si môžete prečítať na portáli Der Postillion.

(Zobrazezné: 1 119 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia