BRATISLAVA. V Piatkové popoludnie sa odohral prvý pochod moslimských teroristov v hlavnom meste Slovenskej Republiky. Pochod začal príjazdom 200 moslimských mužov na vlakoch priamo do srdca Bratislavy – na hlavnú stanicu. Následne zabrali vrchné poschodie a značnú časť čakárne, čím znemožnili bežným hrdým Slovákom čakať na vlak.

Po približne 40 minútach vyškrtávania jedál obsahujúcich bravčové mäso z menu v reštaurácií na hlavnej stanici, sa pochod začal presúvať po uliciach Bratislavy. Polícia uvoľnila priľahlé cesty a odstavila všetky dodávky v Bratislave. Pochod sa za hlučného vykrikovania moslimských hesiel presúval k Obchodnej ulici kde sa stočil až k Námestiu Slovenského národného povstania. Hodinu od začiatku pochodu bolo Námestie SNP preplnené masou 200 moslimov.

Podľa vyjadrenia policajného zástupcu, bol pochod utajovaný z bezpečnostných dôvodov, nakoľko si vláda SR a vrchný predstavitelia Bratislavského samosprávneho celku mysleli, že verejné informácie o pochode tohto typu by spôsobili nepokoje a paniku medzi občanmi. Je to jeden z dôvodov, prečo boli cestujúci na hlavnej stanici a okoloidúci v meste prekvapení nad pochodujúcim davom a zavolali na nich políciu, ktorá však už bola prítomná a dohliadala na nenarušenie moslimského pochodu.

Nakoľko bol pochod verejne neohlásený, naši reportéri sa museli spýtať pochodujúcich moslimov za čo vlastne pochodujú. „Prišli sme do tejto krajiny kvôli peniazom. Vaše dôchodky a sociálne dávky sú jedny z najvyšších. Avšak necelý mesiac po našom príchode sme si všimli odpor, ktorý nám spôsobuje problémy. Hovoríte nám teroristi, hovoríte že sme zlí, ale my sa iba chceme najesť a mať pokojný homosexuálny pôžitok s vašimi mužmi! Vaša strana zelených babrákov nám vyjedá všetky najlepšie stánky z občerstvením a jej členovia praktizujú vlastné homosexuálne styky s našim mesiášom,“ vyjadril sa jeden z pochodujúcich, „toto nebudeme v demokratickej krajine ďalej tolerovať! Preč so zelenými! Preč s ĽSNS!“ Dodal vedľa stojaci moslim.

Na reakciu sme sa pokúsili kontaktovať poslanca národnej rady, pána Mazureka, avšak sa nám ho nepodarilo nájsť pri žiadnom stánku s kebabom. Jediný predstaviteľ strany zelených – ĽSNS – ktorý sa k celej veci vyjadril bol Magian Kokotleba, ktorý verejne oznámil: „Boha, tam je ich fakt jak hadov. Ale Mino je uz na ceste aj s Allahom zevgaj.“

 

Vyjadrenie Magiana Kokotlebu k pochodu moslimov

 

Podľa dostupných informácii sa nejedná o posledný pochod moslimských teroristov. Avšak termín ďalšieho pochodu je zatiaľ neznámy a pravdepodobne bude taktiež utajený až do samotného pochodu.

(Zobrazezné: 126 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia