BRATISLAVA. Spolok Liberálnych Navzájom Kooperujúcich Občanov – SLNKO – dnes vyhlásil tlačovku s cieľom informovať o vzniknutí odborov. Informovali na nej, že po ukážke dohody medzi Volkswagen a zamestnancami sa aj občania platení pánom G. Sorosom začali búriť voči nespravodlivým podmienkam.

Odbory vytvorené spolkom SLNKO požadujú okamžité vyplatenie všetkých záväzkov, ktoré na Slovensku pán Soros má. Tieto záväzky sa týkajú mesačnej mzdy občanov Slovenskej republiky voliacich iné strany ako ĽSNS a Sme Rodina, taktiež zaplatenie bonusu všetkým zúčastneným na Veľkom Protikorupčnom Pochode, ktorý sa u nás odohral už v dvoch fázach. A v neposlednej rade sa jedná o zaplatenie amerických ostreľovačov, ktorí boli najatý na vyzabíjanie vlastných ľudí.

Na nebezpečenstvo amerických ostrelovačov upozornili podporovatelia strany ĽSNS, Stará Blažková a samotný členovia strany zelených – ĽSNS. Jeden z občanov podporujúci stranu Magiana Kokotlebu napísal: „Však nech idú, podľa toho čo som zistil, zmizli zbrane s muničného skladu, a podľa mňa budú použité na tom proteste, ja len aby nikto neprišiel k úrazu.“

Varovanie pred ostreľovačmi na Veľkom Protikorupčnom Pochode

Podľa dostupných informácií to však nebolo upozornenie, ktoré na Facebook napísala Stará Blažková, ale neochota amerických ostreľovačov pracovať zadarmo, ktoré narušili chod celej akcie. Ukázalo sa, že americký ostreľovači už od januára tohto roku neobdržali žiadne peniaze od pána Sorosa a preto sa rozhodli prestať s ním kooperovať.

Občania Slovenskej republiky platení pánom Sorosom si pomaličky začínajú uvedomovať ich klesajúce financie na účtoch, nakoľko od januára tohto roku bolo pánom Sorosom takisto zavrhnuté kompletne celé financovanie všetkých aktivít na Slovensku.

Ako dôraz serióznosti situácie SLNKO vyhlásilo, že ak nedôjde k naplneniu požiadaviek odborov, občania Slovenskej republiky si nájdu nového finančneho sponzora, ktorý podporí boj za liberalizmus, LGBT práva a protikorupčné riešenia. Vladimír Putin, prezident Ruskej Federácie, v otvorenom liste vyjadril nespokojnosť so Sorosovým postupom a vyzval SLNKO k spoločnej komunikácii za účelom financovania.

Ak sa teda Soros rozhodne neakceptovať podmienky odborov SLNKO, nový sponzor slniečkarov na Slovensku sa môže s veľkou pravdepodobnosťou stať pán Putin.

(Zobrazezné: 410 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia