BRATISLAVA. Na dnešnej rannej tlačovke prezident Policajného zboru P. Gašpar zhodnotil aktuálnu situáciu, ktorej čelí Slovenská Republika. Po minuloročnom návale imigrantov začala polícia intenzívnejšie preverovať fyzické útoky, znásilnenia, krádeže a vraždy na území Slovenska.

Podľa zozbieraných informácií sa ukázalo, že väčšie bezpečnostné riziko ako sú imigranti, je strana ĽSNS aktuálne vedená županom Banskej Bystrice. Podporovatelia a členovia strany ĽSNS až o 4212.5% častejšie vyprovokujú fyzický konflikt na verejných priestranstvách ako imigranti. Počet znásilnení a vrážd spáchaných imigrantmi je nulový, zatiaľ čo strana ĽSNS a jej podporovatelia majú na svedomí 12 úmrtí a presne 88 znásilnení. Počet znásilnení pravdepodobné nebude náhodný a môže sa jednať o akýsi okultný rituál v snahe podporovať ideu Hitlerovej tretej ríše.

Porovnanie nelegálnej činnosti v SR za prvý polrok roku 2017

Na vyjadrenie ako je možné, že naši vlastný občania pôsobia toľko škody oproti imigrantom proti ktorým tak protestujú, sme sa spýtali rozhorčeného krčmového odborníka Františka Hošku: „Viete, za minulý rok sme prijali 16 imigrantov, ktorí sa prispôsobili našej kultúre. Najväčší problém, ktorému čelia sú hentie nevychované hovädá z ĽSNS. A tých je tu teda v tisíckach. Sú to práve oni, ktorí robia bordel. Mali by si konečne uvedomiť, že ich tu na Slovensku nechceme. Ako hrdý Slovák národniar hovorím, preč s ĽSNS! Je to banda nevychovaných babrákov s komplexami.“

Polícia sa zatiaľ nechystá vykonať žiadne kroky, ktoré by mali adresovať najnovšie zistené informácie, nakoľko sa čoskoro do platnosti dostane nová smernica EU, ktorá má za úlohu deportovať všetkých hlúpych ľudí zo Slovenska a ďalších členských štátov EÚ. Prezident Policajného zboru prejavil nádej, že zavedenie tejto smernice pomôže situácii, nakoľko všetci podporovatelia ĽSNS budú vyhostení zo Slovenskej republiky.

(Zobrazezné: 146 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia