S novou dobou prichádzajú nové prostriedky na komunikáciu. Je mnoho aplikácii, ktoré dokážu dokonale zahladiť stopy po ich používaní, umožňujúc nezistiteľný kontakt medzi členmi teroristickej skupiny. Existujú však ešte bizarnejšie spôsoby a aj práve tie sú používané teroristickou skupinou nachádzajúcou sa priamo na Slovensku.

V minulom roku bola odhalená kauza kde sa teroristi dorozumievali pomocou počítačovej hry Conuter Strike. Činili tak strieľaním do steny čo zanechávalo viditeľné stopy v stene. Tieto stopy však boli viditeľné iba hráčom, ktorí boli aktuálne na načítanej mape na serveri. Akonáhle sa hra reštartovala, správa na stene zmizla. Teroristi si tak mohli predávať informácie bez toho aby o tom niekedy vôbec bola zmienka, nakoľko nepoužívali žiadny nástroj určený priamo na komunikáciu.

Podľa najnovších zistení našich investigatívnych reportérov sa podobná komunikácia používa aj na pôde Slovenskej Republiky. Skupina, ktorá za ňou stojí, sa volá Pravicoví Extrémistickí Výhradne Národniarsky Oblbujúci Slovenskí Ťuťmákovci – PEVNOSŤ. Snaha skupiny PEVNOSŤ je prispôsobiť Slovenskú republiku ich anarchisticko-fašistickú ideálu, kde každý zabíja každého, zatiaľ čo všetci sa správajú ako lenivé prasce vykrikujúce v krčme a na internete.

Našej redakcii sa ako jedinej na Slovensku podarilo odhaliť a zdokumentovať správy, ktoré si navzájom predávajú títo teroristi. Zatiaľ sa nám ich však nepodarilo dešifrovať a tak nie je jasné, čo presne sa v ich význame naozaj ukrýva.

Teroristická skupina PEVNOSŤ na komunikáciu so svojimi členmi využíva okultistické priestory, staré hrady a kaštiele, kostoly a rodinné domy v Banskej Bystrici. Ich inteligencia a prefíkanosť je na tak vysokej úrovni, že ani nepotrebujú po sebe svoje správy odstraňovať a môžu ich nechať verejne viditeľné.

Zdokumentované šifrované texty sú zatiaľ naša jediná stopa k tejto teroristickej skupine, nakoľko nemáme žiadne iné informácie o individuálnej osobe alebo množine osôb, ktoré by sa verejne prezentovali pod názvom PEVNOSŤ.

(Zobrazezné: 91 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia