Našej redakcií sa podarilo dopátrať k dlho utajovaným dokumentom, ktoré vláda SR a bývali prezident USA Barack Obama, držali v tajnosti. Jedná sa o niekoľko rodných listov a víz, ktoré naznačujú skutočnú národnosť niektorých imigrantov v našej krajine vydávajúcich sa za hrdých Slovákov.

Prvá sada takýchto dokumentov sa dotýka predsedu strany zelených ĽSNS Mariána Kotlebu. Naši investigatívni reportéri nazhromaždili dôkazy o tom, že Kotlebova rodina nebola vždy slovenská. Ukázalo sa, že predkovia predsedu strany zelených pochádzali z Rakúsko-Uhorska.

„Toto zistenie dokazuje, že pán Kotleba nie je hrdým Slovákom na akého sa hrá. Jeho rodina pochádzala z krajiny, ktorá hrdých Slovákov zotročovala a zneužívala. Pán Kotleba je klamúci imigrant a mal by okamžite odstúpiť za hanobenie Slovenského národa a kresťanskej viery. Ukradnutím toho najsvätejšieho čo tu máme – našej národnosti – sa totiž dopustil porušenia desatora. A to mu ani boh ani my neodpustíme!“ Vyjadril sa k tomuto šokujúcemu zisteniu Ing. Milan Uhrík.

Medzi ďalšie utajované dokumenty sa dostali aj dôkazy o tom, že Bc. Mgr. Lukáš Perný a Tibor Rostás pôvodne pochádzajú z Ameriky. Tibor Rostás sa tento fakt snažil zakryť utajením jeho pravého mena a vytvorením pseudonymu Tibor Eliot Rostas.

Toto nové zistenie bolo podložené výpismi z účtov redakcie Zem a Vek, ktorú vlastní Tibor Rostás a účtov najznámejšieho bakalára na Slovensku. Obaja totižto okrem vlastného slovenského účtu majú aj účty riadené mimovládkamy, kde im prichádzajú peniaze od Americkej vlády.

Vyzerá to teda, že naši najväčší moderný národovci a hlásatelia proslovanských ideálov nie sú nič iné, ako podlí klamári. Občania Slovenskej republiky sa zas raz môžu dočkať iba neistoty, ktorú prisľúbil Robert Fico, a znechutenia, ktoré sem pôvodne tiež priniesol Robert Fico.

(Zobrazezné: 563 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia