Inteligentné hodinky či športové elektronické náramky dnes patria k pomerne rozšíreným módnym doplnkom. Okrem bežného zobrazovania času disponujú rozšírenými funkciami, najmä po spárovaní s mobilným telefónom. Funkcie ako upozornenia na prijaté SMS správy, počítadlo krokov, monitorovanie spánku či meranie srdcového tepu dnes mnoho ľudí považuje za samozrejmosť.

Práve posledná zo spomínaných funkcií so sebou prináša aj utajované riziká pre používateľa. Senzor srdcového tepu totiž do tela nositeľa úmyselne uvoľňuje nebezpečné očkovacie látky. Táto skutočnosť je však pred verejnosťou výrobcami hodiniek a vládami utajovaná.  Cieľom je nenápadne zaočkovať všetkých ľudí aj bez ich súhlasu.

Mnoho ľudí už desaťročia bojuje so snahou vlád v spolupráci s farmaceutickým priemyslom infikovať nás toxickými látkami vo forme vakcín. Ich cieľom je totiž znížiť zdravie populácie a zvyšovať tak príjmy priamo farmaceutických spoločností a nepriamo aj štátnej pokladne, vo forme daní z predaja liekov. V niektorých krajinách ľudia tento boj vyhrávajú a očkovanie u nich nie je povinné, zatiaľ čo v iných stále môžu ľudia ako poslednú možnosť využiť náboženskú výnimku. V poslednej dobe však niektoré krajiny nechcú pripustiť ani túto výnimku.

Senzor srdcového tepu
Senzor srdcového tepu uvoľňujúci očkovacie látky. Zelené svetlo v kombinácii s vlnovými dĺžkami mimo viditeľného spektra, má za úlohu narušiť štruktúru pokožky.

Vládam však prekáža, že si ľudia dokážu stále, aj pri toľkých snahách, nájsť cestu ako sa vyhnúť toxickým vakcínam, preto prišli s plánom, očkovať ľudí bez ich vedomia. A zariadenia na meranie srdcového tepu sa ukázali, ako dokonalé na tento účel. Stále väčšie množstvo ľudí ich nosí 24 hodín denne, sedem dní v týždni a ľudia nevedia ako fungujú. Je ľahké ľudí presvedčiť, že divné svetielka sú na meranie tepu nevyhnutné.

 

V skutočnosti však svetlo emitované týmto zariadením má za úlohu narušiť štruktúru pokožky, aby očkovacia látka do tela ľahšie prenikala. Na tento účel je použitá špeciálna kombinácia vlnových dĺžok elektromagnetického žiarenia, ktorých jedna zložka je vo viditeľnom spektre a javí sa zelenej farby. Po narušení pokožky je senzorom uvoľnená očkovacia látka, ktorá preniká do tela. Niektorí citlivejší ľudia môžu pociťovať jemné štípanie, alebo svrbenie. Väčšinou však svrbenie po pár dňoch až týždňoch nosenia hodiniek prestane, alebo presnejšie povedané, človek si na neho zvykne a viac ho nepociťuje.

Množstvo očkovacej látky v hodinkách by malo vystačiť na niekoľko mesiacov, až rokov pri každodennom používaní. To ale nebýva problém, keď každý mesiac vyjdu do predaja nové, lepšie, krajšie a lacnejšie hodinky, ktoré majú motivovať ľudí, kúpiť si novú dávku vakcín. A ak by ani to nestačilo, rýchlo sa znižujúca výdrž batérie zaručí, že vaše staré hodinky sa po 2 rokoch stanú takmer nepoužiteľné a budete ich musieť aj tak vymeniť.

(Zobrazezné: 503 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia