BRATISLAVA. Vedci zo skupín NASR (Národná Asociácia Slovenskej Republiky) a ANPZ (Asociácia Nadšencov Plochej Zeme) odhalili neuveriteľné tajomstvo, ktoré trápilo slovenský národ celé desaťročia.

Podľa všetkých aktuálne dostupných informácií sa aktuálne Zem skladala iba z troch krajín, a to:

  • Slovensko – náš materinský kraj, na ktorý sme všetci hrdí aj keď drvivá väčšina z nás preň nič neurobila
  • Amerika – krajina zúfalcov, podvodníkov a teroristov, ktorá pre náš svet spravila omnoho viac ako my
  • Rusko – záchrana nás všetkých a vysnívané nebo ospevované v knihe zo žánru fantasy, kde sa opisuje vymyslená všemohúca postava nazývaná Yahweh (po slovensky Boh, pozn. red.).

Takéto informácie sa podľa vzdelávacích osnov vyučujú na každej škole života. Vedcom sa však podarilo zistiť, že na južnom konci slovenskej republiky sa nachádza štvrtá krajina. Pomenovali ju Krajzit, skomolenina pre Krajina parazitov.

Domnievaná vlajka Krajzitu

Krajzit sa nachádza južne a obklopuje značnú časť konca slovenskej republiky. Má niekoľko miliónovú populáciu, čo prekvapilo aj samotných vedcov, ktorí si nie sú istí, kedy tam náš jediný a správny kresťanský boh Yahweh umiestnil druhého Adama a druhú Evu, alebo aj ako im hovoria naši vedci: Jerguš a Žužana. Z tohto dôvodu nie je jasné kedy v Krajzite začal život.

Vodca strany ĽSNS Marian Kotleba sa k situácii vyjadril rázne: „Krajzit je krajina plná parazitov, ktorí sa všetci spojili s USA aby nás zničili. Musíme ich zničiť skôr! Na stráž!“

Slovenská armáda plánovala novoobjavenú krajinu preskúmať pomocou jednej z troch stíhačiek, ktoré má k dispozícii. Bohužiaľ sa ukázalo, že všetky boli ukradnuté už pred vyše troma rokmi. Či je Krajzit hrozbou pre náš národ teda ostáva nezodpovedaná otázka.

(Zobrazezné: 526 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia