Tento víkend sa na území Slovenska odohrali župné voľby. Výsledky mnohých prekvapili. Niektoré župy hlásia zánik demokracie na základe demokraticky zvolených víťazov volieb, čo dokazuje neschopnosť tohto systému fungovať. Iné sa ešte nevzdávajú a čakajú na druhé kolo župných volieb, v ktorých sa naozaj rozhodne, kto bude zvolený do županských pozícií.

Najväčšiu pozornosť však obdržala banskobystricka župa, v ktorej súperili pán Kotleba a pán Lunter. Všetci prívrženci strany ĽSNS držali palce Marianovi Kotlebovi, ktorý už na stoličke župana sedel. Na názor z neočakávaného výsledku sme sa pýtali pána Moravčíka, ktorý predsedá spolku málocenných Slovákov.

„Ako hrdý nedocenený Slovak, ktorý ma rodinu, prácu, ubytovanie, auto, milenku a nemanželské dieťa , musím vyjadriť svoje znepokojenie nad aktuálnou situáciou. Ak toto necháme takto pokračovať naďalej, prídu sem imigranti, ktorí nám poberú prácu, na ktorú nie sme kvalifikovaný alebo ju nechceme, budú mať nemanželské deti s našimi ženami, ktoré už podvádzame my a nasťahujú sa do bytov, na ktoré my nemáme peniaze, pretože sociálny a ekonomický pokrok na slovensku je kvôli skorumpovanej vláde smeru minimálny. Spolok malocenných slovákov vznikol na myšlienke rovnocennosti nášho národa a nadradenosti voči iným národom, náboženstvám, etnickým skupinám a ľuďom, ktorí používajú mozog. Táto prehra síce zvýši priemerné IQ na vedúcich pozíciách žúp, avšak nijako nepomôžu nám a preto sme zásadne proti,“ komentoval pán Moravčík.

Mnohí ďalší na internete sa radujú z výhry ĽSNS aj napriek ich prehre. Vznikajú teórie o sfalšovaní volieb. Niektorí obyvatelia si všimli nezrovnalosti medzi percentuálnym počtom účasti na voľbách a percentuálnym počtom hlasov za Mariana Kotlebu. Podľa vyhlásenia ĽSNS sú aj napriek prehre morálnymi víťazmi. Ich najvyšší činitelia taktiež ukázali graf, podľa ktorého by rovnaká účasť na parlamentných voľbách pre ĽSNS znamenala 140% hlasov a teda 210 zo 150 kresiel v parlamente.

Viac informácií o výsledkoch volieb zistíte na stránke portálu noizz v ich článku k danej problematike.

(Zobrazezné: 294 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia