Slogan Petra Pellegriniho, ktorý na jeho prosbu nosili učástníci pochodu PRIDE.
Slogan Petra Pellegriniho, ktorý na jeho prosbu nosili účastníci pochodu PRIDE.

BRATISLAVA. Pochod PRIDE plný nebezpečných ozbrojencov sa uskutočnil ako bolo plánované. Prevrat v krajine, na ktorý mnohí upozorňovali, nakoniec nenastal. Situácia však eskalovala už pred samotným pochodom kedy sa SNS, ako každý rok, rozhodlo hlasno kritizovať verejnú ochrankyňu práv Máriu Patakyovú. Tá sa totižto rozhodla pochod podporiť nie len symbolicky ale aj fyzickou účasťou.

Nebola však jediná. Na PRIDE sa zúčastnil aj premiér Slovenska Peter Pellegrini, ktorý požiadal pochodujúcich, aby nosili jeho podobizeň a zvýšili tak jeho preferencie v nasledujúcich voľbách. So strany SMER-SD sa do pochodu zapojil aj ďalší poslanec, o ktorom sa v dnešné dni hovorí veľmi málo, Robert Fico.

Poslanec Fico sa po prepade z vrcholu moci zbiera a stále snaží chytiť slamku topiac sa v škandáloch, ktoré sa spájajú s jeho menom. Po dlhom čase si zavolal novinárov na tlačovú besedu, na ktorej sa rozhodol priznať k určitým skúsenostiam v jeho živote a jeho pravej sexuálnej orientácii.

Poslanec Fico si v čase pochodu PRIDE v uliciach Bratislavy zmenil svoju profilovú fotku na Facebooku aby tak vyjadril jeho podporu.
Poslanec Fico si v čase pochodu PRIDE v uliciach Bratislavy zmenil svoju profilovú fotku na Facebooku aby tak vyjadril jeho podporu.

„Dlhé roky som to zamlčiaval. So Svetlanou (manželka Roberta Fica, pozn. red.) si žijeme šťastne a preto nebol dôvod vyberať starých kostlivcov zo skrine. Spoločnosť je však akoby zlomená na dve polovice a ako poctivému politikovi mi nedá iba sa prihliadať na to ako sa Slovensko trápi,“ zaznelo na úvod tlačovej besedy z úst Roberta Fica, „musím verejne oznámiť, že som bisexuál.“

Podľa slov poslanca Fica mal za svoj život niekoľko homosexuálnych vzťahov s inými vplyvnými mužmi. Dokonca niektoré aj v posledných rokoch počas jeho manželského vzťahu s manželkou. „Mnoho ťažkých rozhodnutí mi v mojom každodennom živote spôsobuje problémy so stresom a preto si sem tam vyhľadám iného muža aby som sa upokojil. Zvyčajne to netrvá viac ako jednu noc.“

Poslanec Fico uviedol aj ako sa spolu s Andrejom Dankom rozhodli sformovať aktuálnu vládu, „myslím, že tu nikto z vás nie je tak hlúpy aby si myslel, že Andrejovi len tak dovolím kradnúť peniaze, ktoré by SMER mohlo ukradnúť pre nás. Takýto dobrý, a chcem podotknúť čisto platonický, priateľský vzťah sme si vybudovali po veľa prerozprávaných večeroch. Boli to pekné časy. Aj keď sa priznám, boli noci keď som po dobu niekoľkých hodín nevedel o čom Andrej vôbec rozpráva a v akej reči to naozaj je.“

Plágat Ružovej Mládeže , iniciatívy poslanca Milana Mazureka za stranu ĽSNS. Plagát pre stranu ĽSNS zhotovilo oficiálne dizajnérske štúdio Zomri.
Plágat Ružovej Mládeže , iniciatívy poslanca Milana Mazureka za stranu ĽSNS. Plagát pre stranu ĽSNS zhotovilo oficiálne dizajnérske štúdio Zomri.

Na upokojenie situácie sa začali zoskupovať aj členovia ĽSNS, ktorá založila mládežnícky spolok Ružová mládež. Pod mottom „Záruka zdravej spoločnosti“ sa rozhodli raz a navždy zatočiť s homofóbiou, nenávisťou voči LGBT menšine a začať šírením osvety o tom, že byť homosexuál, bisexuál či transgender, je v skutočnosti prirodzené a kresťanské.

Naša redakcia sa k celej veci len ťažko dokáže vyjadriť. Ak je však naozaj pravda, že majú poslanec Fico a Predseda Národnej rady SR Andrej Danko pravidelný pohlavný vztyk, jednalo by sa o prejave pokrytectva zo strany predsedu SNS. Nakoľko vieme, že naši politici nedokážu klamať a vždy hovoria iba pravdu, vzniká tu paradox, nad ktorým si lámu hlavy aj matematici zo Slovenského inštitútu matematiky a vedy.

(Zobrazezné: 279 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia