BERLÍN. Vedci z Nemeckého Vedeckého Inštitútu po desiatich rokoch dokončili päť ročný výskum, v ktorom pozorovali priemernú inteligenciu ľudí. Výsledky tohto výskumu sú desivé.

Výskum poukázal na trend klesajúcej priemernej inteligencie. Podľa vedcov je dosť možné, že za pár rokov bude ľudská rasa neschopná diskusie a racionálneho premýšľania. Odhadujú, že narastajúci počet postihnutých začne veriť na ľudí vyzerajúcich ako jaštery, a dokonca by mohli začať prisudzovať správanie jednotlivcov čisto ich náboženstvu, národnosti alebo farbe pokožky.

Ako dôvody na toto znepokojenie uviedli príklady detí, ktoré sa rodia v posledných rokoch. „Pozorovali sme viac ako päť tisíc novorodencov a zistili sme, že po narodení neprejavujú žiadnu schopnosť chôdze alebo motoriky. Odmietajú odpovedať na naše otázky a vydávajú otravné zvuky,“ vysvetľuje jeden z vedcov, „nemyslím si, že je to náhoda. Keď si zoberieme ako zdegenerované sa deti naozaj začínajú rodiť, je to očakávateľné.“

„Väčšina detí sa v dnešnej dobe rozhodne narodiť bez vlasov a každé dieťa spraví chybu pri rozhodovaní o zuboch. Jednoducho si zmyslia, že ich nepotrebujú. Toto rozhodnutie je šialené a núti matky detí starať sa o ne, dokým nie sú sami schopné tento problém napraviť. A aj na to potrebujú dva pokusy, nakoľko im všetky zuby zvyčajne aj tak vypadajú do pár rokov,“ objasnil druhý z vedcov.

Pozorovanie detí ukázalo neschopnosť detí chrániť sa pred rôznymi teplotami. Skúmané deti sa odmietali obliecť aj v nepriaznivých teplotných podmienkach. Toto zistenie prekvapilo aj samotných vedcov, ktorí podchladenému dieťaťu podali bundu a nohavice. Ďalšie pozorovanie poukázalo na lenivosť detí, ktoré si odmietli otvoriť dvere auta po tom, čo ich rodičia vystúpili. Veľa krát sa tak zdravotný stav detí zhoršil. Rodičia sa už naďalej nemôžu spoliehať na zdravý sedliacky rozum novorodencov ako to bolo v minulosti.

Dvojičky, ktoré museli zakryť ich rodičia
Dvojičky, ktoré museli zakryť ich rodičia

Podľa výskumu sa tento trend ukazuje aj v závislosti na minulosť. Desaťročia dozadu boli ženy tehotné už v puberte a deti vychovávali najneskôr vo veku 20 rokov. V dnešnej dobe sa čas na tehotenstvo presunul k okoliu tridsiatky čo vedci považujú za ďalší dôkaz, že novodobá generácia má nižší stupeň inteligencie: „Ženám trvá dvakrát toľko otehotnieť ako v minulosti. Rozhodujú sa o ich kariére, živote, partnerovi, a mnoho ďalšom. Ony stále nad niečím premýšľajú. a vďaka klesajúcej úrovni inteligencie im to trvá skoro dvojnásobok.“

Prestížny slovenský vedec pôsobiaci v Nemeckom Vedeckom Inštitúte ako upratovač vysvetlil tento fenomén na názornom príklade: „Pozrite sa na to koľko ľudí na Slovensku odmieta uveriť faktom o 80 ročnom zbohatlíkovi, ktorý ledva žije ale aj napriek tomu úspešne rozvracia celú republiku. Väčšina populácie je zasiahnutá zníženým priemerom inteligencie a preto nevidí súvislosti tam kde nie sú. A to je chyba. Svet sa tým stáva náchylný na progresívne myšlienky, ktoré nás zmrzačia a dovolia nám žiť naše životy slobodne bez toho aby nám do nich kecali iní. To predsa nikto nechce!“

Jedným z príčin tohto efektu môže byť mutácia vznikajúca okamžite po očkovaní. Nakoľko je sociálny tlak na rodičov dať svoje dieťa zaočkovať, mnoho z nich spraví túto chybu bez toho aby dbali na následky. Látky ako vitamín B, C a D, ktoré sa nachádzajú vo vakcínach sa potom dostanú do krvi novorodencov a to im poškodí prirodzené fungovanie ich teľa.

Ľudia túto situáciu považujú za normu. Štatistiky však ukazujú, že za posledné storočie stúpol počet zaočkovaných detí o 100 násobok a spolu s ním stúpol aj počet detí, ktoré sa narodili bez základnej schopnosti reči – niektoré ju dokonca nezískali ani počas svojho života a dotiahli to až do parlamentu.

Vedci nepredpokladajú, že by sme tomuto nepriaznivému fenoménu dokázali zabrániť, preto sa pokúšajú ho spomaliť. Našlo sa zopár odvážlivcov, ktorí sa rozhodli začať šíriť osvetu o problémoch očkovania. Samozrejme im za to menej inteligentní ľudia okamžite zobrali platy a zrušili všetky publikácie. Sú to však hrdinovia, ktorých si s našou aktuálnou inteligenciou zaslúžime.

(Zobrazezné: 165 krát, z toho dnes: 1)

Diskusia